Ekonomikas ministres vizīte CEWOOD rūpnīcā

 

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone ceturtdien, 30. martā, darba vizītē apmeklēs Alūksnes novadu, lai ar uzņēmējiem un novada vadību pārrunātu aktuālos uzņēmējdarbības konkurētspējas un cilvēkkapitāla attīstības veicināšanas jautājumus, savukārt ar Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas skolēniem runās par STEM priekšmetu nozīmi nākotnes karjeras veidošanā.

Vizītes ietvaros ministre apmeklēja vienīgo koka ēveļskaidu plātņu ražotāju Baltijas valstīs, uzņēmumu CEWOOD, kas pērnā gada nogalē kā pirmais noslēdza līgumu Ekonomikas ministrijas jaunajā atbalsta programmā lielo investīciju projektu īstenošanai un šobrīd novadā paplašina savu darbību, veicot ieguldījumus tehnoloģisko procesu ieviešanā un jaunas ražotnes izveidē. 

Ministre uzņēmumā iepazinās ar koka ēveļskaidu plātņu ražošanas procesu un tā īpatnībām, plātņu plašajām izmantošanas iespējām, kā arī iepazinās ar uzņēmuma attīstības plāniem un paveikto to realizācijā.

“CEWOOD ir strauji augošs uzņēmums, kas realize būtiskas investīcijas rūpnīcas paplašināšanai Jaunlaicenē. Uzņēmums ir viens no novada lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem, taču mums ir vērienīgi plāni globālā mērogā, un CEWOOD  ir svarīgi apzināties, ka tam ir atbalsts ne tikai pašvaldības, bet arī valsts līmenī, tāpēc ekonomikas ministres Ilzes Indriksones vizīte ir tik nozīmīga," uzsver CEWOOD vadītājs Ingars Ūdris. 


Foto: Evita Aploka