CEWOOD iegūst Cradle to Cradle Certified® sertifikātu


CEWOOD ir atbildīgs, uz nākotni orientēts uzņēmums, kas savos pamata mērķos ir uzstādījis ražoto plātņu dabiskumu, tāpēc liela vērība tiek pievērsta produkta ražošanai, materiālu ieguvei un produkta dzīves ciklam. Turpinot sasniegt uzstādītos mērķus CEWOOD ir saņēmis “Cradle to Cradle Certified®” Bronzas sertifikātu.


“Cradle to Cradle Certified®” produktu standarts nozīmē to, ka produkti tikuši novērtēti piecās kategorijās: materiālu nekaitīgums, materiālu atkārtota izmantošana, atjaunojamie energoresursi un oglekļa izmantošana, ūdens kontrole un sociālā atbildība. CEWOOD ir veiksmīgi izpildījis šo stingro sertifikācijas procedūru un saņēmis bronzas līmeņa sertifikātu.

“Cradle to Cradle®” mērķis ir aizstāt lineāro ražošanas principu „no šūpuļa līdz kapam”, kura ietvaros materiāli bieži vien tiek patērēti nelietderīgi, neapsverot ilgtermiņa dabas resursu saglabāšanas jautājumu pret ražošanas principu no “šūpuļa līdz šūpulim”, kur visu ciklu pamatā ir ilgtspēja un atbildība pret dabu, produktu droša izmantošana, kā arī iespēja tos pēc dzīves cikla beigām reģenerēt augstas kvalitātes otrreizējai izmantošanai.

“CEWOOD plātnes nav stāsts par produktu, bet par cilvēku, viņa vajadzībām un atbildību pret pasauli, kurā dzīvojam un dzīvos mūsu bērni. Apzināmies savu atbildību pret dabu un materiāla ilgtspēju, tāpēc visu savu ražošanas ciklu esam pielāgojuši domājot par to. Mums ir svarīgi, kā plātnes tiek ražotas un kas ar tām notiks visā to dzīves ciklā,” uzsver CEWOOD valdes loceklis Ingars Ūdris.

CEWOOD ir Latvijas uzņēmums ar rūpnīcu Jaunlaicenē, kas ražo pasaulē plaši izmantotas koka ēveļskaidu plātnes. Tās ir īpaši piemērotas griestu un sienu apdarei, piedāvājot vairākas priekšrocības: 100% dabisku izcelsmi, efektīvu trokšņa absorbciju, uzlabotu telpas akustisko komfortu un mikroklimatu. Tas ir izmaksu ziņā efektīvs griestu un sienu apdares risinājums, kas ir ātri un ērti uzstādāms, kā arī ilgstoši lietojams. Uzņēmums pievērš lielu uzmanību, lai plātnes sastāvētu tikai no 100% dabiskām visaugstākās kvalitātes sastāvdaļām, kas tiek iegūtas videi draudzīgā veidā un tās tiek ražotas ar augstāko atbildību pret resursiem. Plātnes ir izgatavoti no sertificētas koksnes, izmantojot zaļo enerģiju. Plātnes ir saņēmušas visus nozīmīgākos sertifikātus, tajā skaitā tagad “Cradle to Cradle Certified®”
 
Cradle to Cradle Certified® ir reģistrēta Cradle to Cradle Products Innovation Institute preču zīme.